Serwis pod patronatem Katedry Inżynierii
Biomedycznej Politechniki Wrocławskiej
oraz Katedry i Kliniki Otolaryngologii
Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
prof. dr hab. n med.
Maria Zalesska-Kręcicka
specjalista otolaryngolog
specjalista audiolog i foniatra

Szanowni Państwo!

Z prawdziwą satysfakcją pragnę przedstawić Państwu portal wstępnej diagnostyki narządu słuchu e-Audiologia.pl. Serwis powstał pod patronatem Kliniki Otolaryngologii Akademii Medycznej we Wrocławiu.

W dobie powszechnej informatyzacji otaczającego nas świata, postęp elektroniki i rozwój Internetu umożliwiły nam stworzenie systemu opartego na doświadczeniach wyniesionych z gabinetów audiologicznych. W serwisie możecie Państwo nie tylko zbadać swój słuch, lecz również uzyskać zindywidualizowany opis wyników badań i wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Wachlarz testów audiologicznych udostępnionych w serwisie zawiera: audiometrię tonalną, test wyrównania głośności, audiometrię mowy oraz audiometrię mowy w szumie. Wywiad lekarski jest zbierany w postaci ankiety, natomiast konsultacji internetowych udzielają lekarze na codzień pracujący w Poradni Audiologicznej Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Zachęcam państwa do korzystania z usług portalu i oczękuję Państwa opinii na temat działania serwisu.

prof. dr hab. n med. Maria Zalesska-Kręcicka
Wrocław, styczeń 2009
OPINIE EKSPERTÓW

prof. dr hab. n. med.
Maria Zalesska-Kręcicka


Z prawdziwą satysfakcją pragnę Państwu przedstawić serwis e-Audiologia.pl - portal wstępnej diagnostyki narządu słuchu więcej >>>
PRZYKŁADOWE KONSULTACJE
MAREK lat 23, student
ANNA lat 37, nauczycielka
JAN lat 53, pracownik fizyczny
Pan Marek skarży się na cichy szum uszny po stronie prawej występujący od pół roku. Szum jest słyszalny jedynie w ciszy... więcej >>>