Serwis pod patronatem Katedry Inżynierii
Biomedycznej Politechniki Wrocławskiej
oraz Katedry i Kliniki Otolaryngologii
Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
ODPOWIEDZI
1.Kto opisuje wyniki badań?

Wyniki badań opisują lekarze, na co dzień pracujący w Katedrze i Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Udzielają oni również porady i szczegółowych wytycznych dotyczących dalszego postępowania.

2. Czy testy audiologiczne umieszczone na stronie e-Audiologii są takie same jak w gabinecie audiologicznym?

Testy udostępnione przez nasz portal są analogiczne do tych przeprowadzanych w specjalistycznych gabinetach lekarskich. Należy jednak zaznaczyć, iż zakres oferowanych przez e-Audiologię badań jest podstawowy, tzn. są to jedyne testy, które mogą być przeprowadzane przez Internet i w warunkach domowych. Pozostałe wymagają specjalistycznego sprzętu dostępnego jedynie w gabinetach lekarskich.

3. Czy mogę się zbadać bez podawania informacji na swój temat, anonimowo?

Serwis e–Audiologia stwarza możliwość anonimowego przeprowadzenia badania słuchu. Użytkownik może przystąpić do badania i uzyskać jego wynik podając jedynie swój adres email (niezbędny do zalogowania się). Może również anonimowo skorzystać z konsultacji lekarza. Wymagane jest w tym przypadku zgodne z prawdą wypełnienie ankiety na temat stanu zdrowia użytkownika.

4. Czy mogę zbadać się za darmo?

Badania oferowane przez nasz serwis, jak również wygenerowane przez system wyniki dostępne są za darmo. Użytkownik może je przechowywać lub wydrukować i pokazać swojemu lekarzowi. Może także uzyskać konsultacje naszego specjalisty. Płatna jest jedynie ta usługa. Obejmuje ona opis wyników badań, oraz szczegółowy opis dalszego postępowania.

5. Czy muszę wykonać wszystkie testy audiologiczne, czy mogę wybrać tylko jeden?

Użytkownik sam decyduje o tym, które testy wykona. Może wybrać jeden lub wszystkie z oferowanych w portalu. Zaleca się jednak przeprowadzenie wszystkich testów ze względu na ich znaczenie dla prawidłowej oceny stanu narządu słuchu.

6. Czy mogę przerwać badanie i powrócić do momentu, w którym przerwałem?

Oczywiście. System na bieżąco rejestruje, na jakim etapie znajduje się użytkownik. Tak, więc nawet zamknięcie przeglądarki nie spowoduje utraty wyników dotychczas przeprowadzonych testów. W każdej chwili osoba badana może powrócić do ostatnio wykonywanych badań, jak również przeglądnąć czy wydrukować wyniki poprzednich badań.Do góry
Dowiedz się więcej jak chronimy Twoje dane w POLITYCE PRYWATNOŚCI
Zapoznaj się z naszym
REGULAMINEM